Шановні депутати, тікайте: українцям показали ідеального президента

поділитись
Цікаво, як би він прижився в АП та під куполом Верховної Ради?

"Влада з народу" – примарна ідея, або реальний план? Дискутувати у будь-якому випадку на цю тему точно не варто, все покаже час. Але от жартома створити портрет симпатії українців не завадило.

Принаймні, так вважає ведучий програми "Ч / Б шоу" Богдан Буткевич. Він спробував пофантазувати на тему, яким може бути "ідеальний кандидат" на вибори президента України. В результаті схрестив в одній людині співака Іво Бобула, лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука і коміка Володимира Зеленського. І ось що вийшло:

"Що буде, якщо об'єднати Іво Бобула, Славка Вакарчука та Володимира Зеленського. Буде ідеальний український кандидат в президенти - Славко Бобуленський!?, - написав він під фото.

Українці такий варіант потішив, в коментарях вони почали активно ділитися своїми думками з цього приводу. До слова, сам Святослав Вакарчук, якому приписували великі політичні амбіції, постійно наголошує: провладне крісло його не цікавить, в лавах депутатів Верховної Ради він уже побував. А те, що побачив, справило не надто приємне враження.

Дивіться:  "Влада мене не цікавить" - Вакарчук про рейтинги та президенство

Як повідомляв портал "Знай.ua", український співак Святослав Вакарчук вважає, що можливість застосувати вето до кандидатів на посаду судді Вищого антикорупційного суду з боку незалежних міжнародних експертів є ключовою для законодавства. Таким чином він прокоментував ситуацію з розглядом законопроекту про Вищий антикорупційний суд (№7440) у Верховній Раді. Вакарчук додав, що "робота" такого суду "дискредитує саму ідею незалежного правосуддя" і сприяє тим, хто хоче зберегти "кругову поруку" чинного політичного істеблішменту. Раніше комітет Верховної Ради з питань правової політики затвердив законопроект про створення Антикорупційного суду для передачі його до розгляду у другому читанні. У той же час комітет не визначився щодо двох положень законопроекту, у тому числі щодо ключового з них - права вето міжнародних експертів  щодо кандидатів на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Вакарчук, Іво Бобул, президент
Зовнішнім знаком покаяння і духовного оновлення Іоанн обрав хрещення
0
0
06:18 24.06.2018
У Козерогів з'явиться шанс дійти до своєї мети
0
0
05:50 24.06.2018
На Варнаву збиралася вся нечисть
0
0
04:51 24.06.2018
Вікторія обрала дуже відверте вбрання для прогулянки з 19-річним сином
0
0
04:31 24.06.2018
Батьківщина святого Варнави – острів Кіпр
0
0
03:52 24.06.2018