А в Україні зафіксували новий "зарплатний" рекорд: в травні 2018 року дохід середньостатистичного українця піднявся до 8725 гривень.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку Сполучених Штатів Володимир Компанієць.Він підкреслив, що за перше півріччя 2018 показник із зарплати зріс на
27,56%. Експерт додав, що приріст реальної середньої зарплати, якщо враховувати інфляцію, становить 14,1% в рік. Найвищу середню зарплату зафіксували в Києві і Донецькій області. Навпаки, найнижчим доходом задовольняються жителі Чернівецької, Тернопільської та Чернігівської областей.


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що найбільше жителі України хвилюються з приводу активного зростання цін на комунальні послуги. Варто відзначити, що дані проблеми актуальні практично для всіх вікових груп.

Так, військові дії на Донбасі займають всього 4-5 місце серед списку турбот українців. Цікаво, що опитані у віці 18-35 років віднесли до топ-3 проблем безробіття, у віці 36-50 – корупцію в державних органах, а понад 51 рік – систему охорони здоров'я.

Популярні новини зараз
Від Дмитра Медведєва йде дружина: все через невдалий суїцид путінської маріонетки Самбіста, який "тискався" з лукашенком, ледь не вбили у Сочі: з пляжу потрапив у реанімацію Американці допомагають ЗСУ звільнити Харківську область та збити логістику окупантів: ще одна фобія росіян Ольга Сумська із сумом в очах розповіла про подію, що трапилась вперше з початку війни: "А відчуття таке, наче вчора"
Показати ще

Дивіться: Як на Житомирщині українці відстоюють свої права

Posted by Alena Kuznietsova on Monday, 25 June 2018

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", в Україні і далі підвищується розмір середніх зарплат і пенсій. У той же час, варто відзначити, ціни сповільнили свої темпи.

"У 2017 році заробітна плата зросла на 37 відсотків порівняно з 2016-м. Зараз середня зарплата становить 8480 гривень", - заявив міністр соцполітики Андрій Рева.

Так, зросли не тільки номінальні, але й реальні зарплати.

"Статистика говорить, що, за винятком індексу інфляції, реальні доходи населення зросли на 19,1 відсотка. Це не так багато, як нам би хотілося. Проте це вперше за три роки. Якщо тенденція збережеться ще кілька років поспіль, люди почнуть відчувати, що ситуація змінюється. За перші п'ять місяців 2018-го номінальна зарплата зросла на 31 відсоток, реальна - майже на 11", - підкреслив Рева.