17 вересня відбудеться майже ювілейна, 69 церемонія вручення "Еммі". Серед претендентів є дуже багато серіалів, про які говорить увесь світ останні пару років. Наприклад, "Американська сімейка". Але є й ті, про які ви могли не чути. Тому ми вирішили розповісти вам про претендентів на Еммі 2017, про яких ви могли нічого не чути.

Серіали – номінанти на "Еммі" 2017

Розповідь служниці (The Handmaid's Tale)
Отримав 4 номінації.
Серіал розповідає про антиутопычний світі, де після теракту загинув президент Америки і велика частина конгресу. Владу захопила патріархальна партія, яка будує владу на основі віри. Жінки ж в цьому можуть грати лише три ролі: дружини командорів, Марфи, займаються господарством, і служниці, які виконують тільки репродуктивну службу. Досить незвичайна задумка, і подивитися на це буде точно цікаво.

Серіали – номінанти на "Еммі" 2017: Це ми (This Is Us)
Отримав 5 номінацій
Серіал, який розповідає історії різних людей. Всі вони народилися в один день, і в свої 36 років, всі їх них починають кардинально змінювати своє життя. Комусь потрібно знайти батька, комусь стати актором, а комусь просто схуднути. І схоже, при п'яти номінаціях Еммі, у них виходить все це дуже цікаво.


Серіали – номінанти на "Еммі" 2017: Одного разу вночі (The Night Of)
Отримав 5 номінацій
Міні-серіал на 8 серій. Подивитися можна швидко, зате з великим задоволенням. Сюжет розповідає про хлопця по імені Назір, який, не маючи особливих планів, знайомиться з дівчиною в клубі і проводить ніч з нею і наркотиками. А з ранку він нічого не пам'ятає, а дівчина мертва. І що вийде з цього далі, передбачити складно.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Серіали – номінанти на "Еммі" 2017: Ворожнеча (Feud)
Отримав 6 номінацій
Серіал можна назвати автобіографічним. Він розповідає історію про двох культових акторок: Джоан Кроуфорд і Бетт Дейвіс. Вони змагалися між собою не один десяток років, так що подивитися на це в телеекрані буде дуже цікаво.