У Київській області шахрай попався на продажу неіснуючої техніки.

Як повідомляє прес-служба обласної поліції, шахраї продавали веломототранспорт і сільгосптехніку в інтернеті набагато дешевше. Однак як тільки вони отримував гроші від довірливих українців, зникали.

Вони викидали сім-карт і не виходили на зв'язок з покупцями.

"Зараз доведено їхню причетність до скоєння 16 злочинів", - передає прес-служба копів. Під час обшуків у одного з шахраїв знайшли 21 сім-карту, кілька банківських карт, а також наркотики.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що шахраї придумали нову схему виманювання грошей з клієнтів "ПриватБанку". За її словами, шахраї представляються працівниками "ПриваБанк" і повідомляють про нарахування бонусу і запитують на яку з карток перерахувати.

Популярні новини зараз
Розірвані труби здадуться дрібницями: нова небезпека у багатоповерхівках після відключень Багатоповерхівки обігріватимуть по-новому: що зміниться Чайник гріється довше, а полум’я змінило колір: що відбувається з газом Графіки відключення світла зроблять більш справедливими
Показати ще