У прифронтовій Авдіївці волонтери запустили в небо величезний прапор України на гелієвих кулях, його понесло в бік окупованих територій.

"Патріоти і партизани Донбасу підготували все самі, цей момент приїхали закарбувати журналісти з різних каналів", "Прапор вітер погнав у бік Горлівки, щодо 9кі в Авдіївці ...", - пишуть користувачі соціальних мереж під опублікованими фотографіями.

"Прапор було зшито коштами не лише патріотів з вільної України, а й за значної допомоги з окупованіх територій! Дякуємо усім, хто долучися!!", - йдеться в коментарі.

Варто відзначити, що це вже не перша подібна акція. Раніше прапор літав над окупованим Донецьком.

Популярні новини зараз
Наймасованіша атака дронами на столицю: окупанти понад 5 годин кошмарили киян "Шахедами" Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація Найпотужніша магнітна буря травня вдарить по українцях Українські водії заблокували волонтерів, які везли машини для ЗСУ: "Польський прикордонник був готовий..."
Показати ще

Прапор над Черніговом.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в так званій "Донецької Народній Республіці" вирішили відзначити ще одне свято: на цей раз день "прапора". Бойовики організували захід, який більше нагадує тортури, хоча повинен він називатися змаганням з плавання.