Щорічно, восени в Україну приходить чергова епідемія грипу. Багато людей практично ніяк не зміцнюють імунітет, і не приймають ніяких противірусних препаратів. А це зовсім даремно, адже в 2017 році епідемія грипу в Україні, за словами медиків, буде дуже значною. Тому ми вирішили розповісти, як зробити щеплення від грипу в Україні, де їх зробити і скільки це буде коштувати.

Епідемія грипу в Україні 2017: наскільки серйозна

Лікарі кажуть, що в цьому році буде все, як завжди. Епідемії грипу уникнути не вдасться. А все тому, що щеплення від грипу в Україні робить дуже мало людей. Медики очікують, що в 2017 році хворих буде на 14 відсотків більше, ніж торік. Варто додати, що в цьому році очікується три штами грипу: «Гонконг», «Брісбен» і «Мічиган».

Симптоми грипу в Україні 2017

А симптоми грипу будуть дуже схожими на звичайну застуду, тільки дуже серйозну: ломота в тілі, висока температура, кашель, головний біль і сонливість.
Так само, варто звернути увагу, на те, що новий грип в Україні буде мати дуже маленький інкубаційний період, тому захворіти ви зможете лише за кілька днів. І якщо вчасно не лікувати грип, то можуть бути серйозні ускладнення: пневмонія і менінгіт.

Популярні новини зараз
Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації "Як завжди...": українці з картами "Ощадбанку" отримали прострочки по комуналці, немає сил терпіти За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі
Показати ще

Щеплення від грипу в Україні 2017

В першу чергу треба дізнатися, де взяти вакцину від грипу в Україні. Купити просто так в аптеці її не вийде, тому треба піти до свого лікаря та виявити бажання зробити щеплення від грипу. До речі, воно має бути безкоштовним.
Так само можна піти зробити щеплення від грипу в приватну клініку. Це обійдеться вам приблизно в 100-150 грн.

Кому не можна робити щеплення від грипу

Скажемо очевидне: поговоріть з вашим лікарем, він вже точно знає, кому не можна робити щеплення від грипу.
В першу чергу це люди, які погано переносили інші вакцинації. Так само, щеплення не можна робити вагітним.
Крім цього, таку процедуру можна проводити тим, хто погано переносить курячий білок, і інші компоненти вакцини.

Дивіться: В Україну йде Гонконгський грип: чи є вакцина