Вже середина серпня, а це означає зовсім скоро діти знову підуть до школи. Для когось це буде черговий клас, а для когось перший. У будь-якому випадку для дітей, вчителів та батьків це велике свято. Але ось останнім доведеться ще чимало потрудитися, щоб зібрати дитину в школу. Особливо якщо це буде тільки перший клас. Адже у вас явно не залишилося нічого потрібного з минулого року.

Шкільні форми, зошити, книги, ручки, пенали, спортивні костюми і це тільки початок списку речей, які потрібно купити для дитини в школу. Тому не дивно, що у всіх великих містах України відкривають спеціальні шкільні базари, де можна буде купити все найнеобхідніше для дітей. А інколи, якщо пощастить, навіть неслабо заощадити.

Далі в тексті ми розповімо вам, де і коли в Києві відкриються шкільні базари, що там можна купити і як довго вони будуть працювати. Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам підготувати дітей до нового навчального року.

Шкільні ярмарки в Києві 2018: повний список

Шкільний ярмарок на Хрещатику

Це, мабуть, одна з найвідоміших шкільних ярмарків Києва, яка проходить тут вже не перший рік. У 2018-му вона розпочнеться 18 серпня і закінчиться 19 числа. Всі знають, що тут і як - безліч наметів з усім, що може стати в нагоді дитині. Від шкільної форми і спортивних костюмів, до пеналів і іншої канцелярії, яка буде необхідна. Ну і найважливіше, що вже не перший рік радує батьків, які приїжджають на шкільний базар на Хрещатику - це ціни. Адже ця подія - соціальний проект і організатори ярмарку вимагають від учасників мінімальних роздрібних цін на надану продукцію.

Популярні новини зараз

"Мона Ліза" по-українськи: курсантка вразила схожістю з образом з полотна Леонардо да Вінчі

Жінка справила нужду на вулиці, посеред дітей і пенсіонерів, сусіди лютують: "Дивилася в очі і какала"

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Показати ще
 • Адреса: м Київ, вул. Хрещатик, навпроти виходу ст.м. Хрещатик.
 • Дати: 18-19 серпня

Шкільний базар в ТРЦ "Даринок"

Багато батьків вже звикли до цього місця, адже шкільний ярмарок в ТРЦ "Даринок" буде проходити вже 4-й рік поспіль на 3-му поверсі в павільйоні "3D". Головним плюсом тут можна назвати комфорт і величезний вибір товарів. Адже все знаходиться на одному поверсі, є безкоштовна парковка, розваги для дітей, комфортна температура в ТРЦ, фуд-корти і всі умови як в сучасних торгових центрах. Крім того, ціни на шкільне приладдя тут набагато менші, ніж в інших ТРЦ.

 • Адреса: м Київ, ст.м. Лісова, вул. Біломорська 1.
 • Дати: з 3 серпня по 2 вересня

Шкільний ярмарок в ТРЦ "Караван"

Вже не в перший рік тут буде проходити цей захід, де у батьків буде можливість повністю підготувати дитину до школи. Адже по всьому ТРЦ будуть найрізноманітніші магазини і павільйони з усім потрібним для школи. Ціни тут будуть не настільки приємними, як на інших ринках, але все одно прийнятними.

 • Адреса: м Київ, вул. Лугова 12
 • Дати: з 10 серпня по 2 вересня

Шкільний ярмарок в ТРЦ "Променада-центр"

Тут найважливіше, що крім звичайних магазинів та павільйонів з усіма шкільним приладдям, буде проходити безліч різних розважальних заходів для дітей та батьків. Організатори розуміють, що діти далеко не завжди із задоволенням відвідують шкільні ярмарки, саме тому тут створені всі умови, щоб не було нудно. Ну і, звичайно, тут не забули про головне на подібному заході - можна буде купити все, від шкільних і спортивних форм, до всієї канцелярії для школи.

 • Адреса: м Київ, вул. Овруцька 18
 • Дати: з 10 серпня по 2 вересня

Ярмарок в ТРЦ "Район"

Перший і другий поверхи величезного торгового центру будуть повністю належати шкільному ярмарку, тому вибір товарів буде просто величезний. А найцікавіше для батьків і дітей - це те, що шкільний ярмарок припадає якраз на день народження самого ТРЦ, тому тут буде ще чимало розважальних заходів.

 • Адреса: м Київ, вул. Миколи Лаврухіна 4 (ЖМ Троєщина)
 • Дати: з 3 серпня по 9 вересня 2018 року

Шкільний базар в ТРЦ "Проспект"

Весь другий поверх цього торгового центру буде виділено для шкільного приладдя. А це досить багато. До того ж, важливо для дітей і батьків, що всі інші магазини, розваги та кафе цього торгового центру працюватимуть. Тому покупки до школи тут можна без проблем поєднувати зі звичайною прогулянкою і розвагами.

 • Адреса: м Київ, вул. Червоногвардійська 1В, недалеко ст.м. Чернігівська
 • Дати: з 4 серпня по 2 вересня 2018 року

Шкільний ярмарок в ТРЦ "DREAM TOWN 2"

Також шкільний ярмарок буде проходити і в ТРЦ Dream Town 2, який всім давно полюбився. Проходити все буде на 2 поверсі, краще заходити з боку станції метро Мінська. Ну і дітям тут нудно точно не буде, адже в торгому центрі є практично всі можливі розваги.

 • Адреса: м Київ, пр-т Оболоньский, 21В
 • Дати: уточнюються

Шкільний базар в ТРЦ "Алладін"

Ну і останній в нашому списку шкільних ринків знаходиться біля м. Позняки. Хоча тут і вказано торговий центр, насправді ярмарка буде проходити на вулиці під наметами.

 • Адреса: м Київ, вул. Михайла Гришка 3а
 • Дати: з 17 серпня по 2 вересня

Тепер ви знаєте, де будуть знаходитися всі шкільні ринки Києва і сподіваємося, що це допоможе зібрати дитину в школу.