Олена Парфьонова, співголова ГО "Батьки SOS" написала статтю, яка складається з порад для батьків, чиї діти підуть 1 вересня у школу, в 1 або 11 клас.

Благодійність та не дуже

Благодійність у школі можлива за кількох умов: гроші у школі здавати чи збирати заборонено, вчителі можуть понести відповідальність (від догани до звільнення за систематичність), всі внески мають бути у безготівковому вигляді, здійснені особисто благодійником, у сумі, яку ви самі собі визначите. Раджу ознайомитись всіх зі статтею 30 закону "Про освіту" – там є вичерпний перелік інформації, яку школа зобов’язана оприлюднювати.

Громадський бюджет

Популярні новини зараз

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Участь у громадському бюджеті участі – це можливість завдяки голосуванню громади брати участь щодо розподілу бюджетних коштів та залучити під цільовий проект на школу. Батьки в школі, де вчиться моя дитина, так виграли вже три проекти та залучили більш як 1 млн гривень на школу. Це ще й хороша можливість об’єднати громаду, налагодити партнерські стосунки між адміністрацією школи та батьками.

Додаткові матеріали

Лист МОН від 3 липня 2018 року №1/9-415 вказує, що у 2018/2019 навчальному році "Використання навчальних посібників, зошитів з друкованою основою, що доповнюють зміст підручників, утворюють разом з ними навчальні комплекти, є необов’язковим і може мати місце в освітньому процесі лише за умови дидактичної доцільності навчальних видань для реалізації нових підходів у роботі з учнями, дотримання вимог щодо уникнення перевантаження учнів та добровільної згоди усіх батьків учнів класу на фінансове забезпечення".

Про червоні ручки

Не рекомендують користуватися червоною ручкою при перевірці письмових робіт в адаптаційному періоді (1 клас). Колір ручки для виставлення оцінок в зошитах і щоденниках вчитель може вибирати самостійно.

Немає оцінювання за 12-ти бальною системою у першому класі з усіх предметів.

Немає оцінювання за 12-ти бальною сстемою у 1-4 класах з усіх предметів варіативної складової.

Мобільний телефон

У 2014 році (Наказ № 910 від 07 серпня 2014) МОН скасувало наказ про заборону користуватись у школах мобільним телефоном.

Знай.ua писав, коли почнеться свято 1 вересня.

Також ми писали про найпопулярніші виші.