Тих, хто якщо не виправдовує, то розуміє фактори, що призвели до трагедії у Харкові за участю мажорки Олени Зайцевої, побільшало: несподіваний пост написав відомий волонтер Віталій Дейнега.

Свої роздуми він опублікував у Facebook.

Йому шкода Зайцеву, бо тій "не пощастило".

"Раз в тиждень я стабільно спостерігаю проскоки на миготливий червоний. І через день - гонщиків різних мастей. Тисячі людей, не дивлячись ні на що, сядуть сьогодні за кермо в стані, відмінному від тверезого, зачепляться з такими ж на перехресті і будуть доводити тахометр до червоної зони. Зайцевій не повезло", - написав автор.

Волонтер сумнівається, що історія цієї дівчини навчить чомусь інших мажорів, які "накидалися вікодином", з ботоксними губами та Lexus у 20 років. Вони переконані, що ніколи не втраплять у таку ситуацію, їм пощастить.

Популярні новини зараз

З кранів городян тече жовта вода, в Київводоканалі пояснили причину

Топ-5 порад Андре Тана щодо вибору одягу: як зрозуміти, що "цiй речі час на смітник"

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

"Вони будуть встигати за частки секунди, будуть розминатися в міліметрах. Всі вже бачили момент зіткнення з Туарегом. Долю 5 людей і однієї ботоксної кози вирішили частки секунди. Вона цілком могла проскочити. Вона вірила, що проскочить. Вона проскакувала так раніше. І по всій Україні хтось проскочить сьогодні. А хтось ні. Комусь не пощастить, і він буде ревіти на лавці, його ботоксна матуся буде морозитися від камер, а татко буде продавати активи, щоб розрахуватися з прокуратурою і суддею. Маю велику надію, що не зможе. Хоча б у випадку з Зайцевою. І сидітиме".

Дейнега зазначає, що сьогодні все одно тисячі відчайдухів сядуть знову за кермо і візьмуть участь у лотереї, а ще мільйони просто кермуватимуть, як "мудаки".

"Але ніхто не думає про свій стиль їзди. Всі показують пальцем на Зайцеву. Тому мені її і шкода. Хотілося б, щоб вона когось чогось навчила", - підкреслив він.

Він додав, що йому неабияк набридли люди, які скаржаться на гонщиків і самі ж порушують правила руху.

"Вони всі хочуть вбити Зайцеву. Але ніхто не поспішає вбити Зайцеву в собі", - підсумував автор.

Користувачі відреагували на публікацію. Багато хто засудив той момент, що Віталій пожалів винну в смерті стількох людей, але більшість погодилися з викладеними думками.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", стала відома деталь в жахливій аварії, що орозставила все на свої місця.