У мережі набирає популярність відео, на якому співробітник патрульної поліції підкинув до школи випускника.

Ролик розмістив блогер Олександр Волков, на сторінці якого у Facebook можна знайти десятки подібних свідчень порушень з боку копів.

"Відео, яке якомога краще демонструє тупість і нахабство співробітників нової патрульної поліції. На відео можна побачити патрульний автомобіль з увімкненими проблисковими маячками та сиреною, який повільно під'їжджає до школи, поряд з якою зібралося багато людей, зупиняється і висаджує школяра. Судячи з усього , у школі випускний, школяр є випускником, а патрульний з високою ймовірністю є його другом або родичем", - написав Волков.

Видео, которое как нельзя лучше демонстрирует тупость и наглость сотрудников новой патрульной полиции. На видео можно увидеть патрульный автомобиль с включенными проблесковыми маячками и сиреной, который медленно подъезжает к школе, рядом с которой собралось много людей, останавливается и высаживает школьника. Судя по всему, в школе выпускной, школьник является выпускником, а патрульный с высокой долей вероятности является его другом или родственником. Очевидно, что за использование служебного автомобиля в личных целях патрульный должен быть привлечен к ответственности. Также стоит отметить абсурдность и незаконность использования специальных световых и звуковых сигналов. Но акцентировать внимание необходимо на другом. Привозя школьника на служебном автомобиле с включенными специальными световыми и звуковыми сигналами в место, где собралось большое количество людей, нужно быть либо очень тупым и реально не понимать, что кто-то снимет все это на видео и выложит в интернет, либо очень наглым и ощущать полнейшую вседозволенность и безнаказанность. #полиция #патрульные #мвд

Posted by Alexandr Volkov on Wednesday, 9 August 2017

Популярні новини зараз

Андрія Данилка помітили в Росії, але Вєрка Сердючка все заперечує: "Вчора в Сочі був"

Галкін сумує про 11 невинно вбитих дітей: "Загинули при нападі... співчуття"

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Показати ще

За словами блогера, використовувати службовий автомобіль в особистих цілях патрульним заборонено, і за це його треба притягнути до відповідальності.

"Привозячи школяра на службовому автомобілі з увімкненими спеціальними світловими і звуковими сигналами в місце, де зібралася велика кількість людей, потрібно бути або дуже тупим і реально не розуміти, що хтось зніме все це на відео і викладе в інтернет, або дуже нахабним і відчувати цілковиту вседозволеність і безкарність", - підсумував активіст.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", київський коп під градусом збив байкера.