В українському Херсоні живе собака по кличці Лексі, яку не годують господарі.

Як пишуть в Телеграм -каналами MDK, коли у собаки з'явилися щенята, вона почала красти їжу у сусідів.

Хтось із сусідів вирішив покарати "нахабну" собаку за жебрацтво і відрубав собаці лапу, хотіли відрубати і другу, але потрапили по пальцю і здерли шкіру. Господарі побачили покалічене Лексі і просто викинули.

Хтось із сусідів пошкодував Лексі (мабуть єдині нормальні сусіди у всьому Херсоні) і для неї викликали волонтерів.

Популярні новини зараз
По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати Популярний тренер пояснив, як знизити тиск лише одним напоєм: ви навіть не думали про це Українські водії заблокували волонтерів, які везли машини для ЗСУ: "Польський прикордонник був готовий..." Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вчені провели опитування за участю 694 жителів графства Чешир на північному заході Великобританії. Учасники вказали свій вік і відповіли на ряд запитань. З'ясувалося, що 25% опитаних коли-небудь в житті кусала собака. Середня частота укусів склала 18,7 випадків на 1000 осіб на рік - це узгоджується з даними опитувань, проведених в США. При цьому дані системи охорони здоров'я Великобританії втричі менше. Можливо, це пов'язано з тим, що фіксуються тільки випадки, коли потрібна кваліфікована медична допомога.