Шмон закінчено: мати Савченко розповіла, що шукав Луценко

поділитись
Обшук тривав дві години

В ефірі одного з українських телеканалів мати Надії Савченко Марія Савченко розповіла, що у квартирі її доньки, позафракційного депутата Надії Савченко обшук вже завершився.

"Правоохоронці пішли з квартири об 11 ранку, обшук тривав дві години. Шукали зброю, мабуть думали, що тут гранатомети є", - заявила мати депутата.

Також Марія Савченко додала, що вилучили пістолет, який Надії Савченко подарували, і патрони до пістолета. Про це пишуть українські ЗМІ.

"І все, більше нічого не знайшли. Склали протокол, мені залишили копії протоколу", - додала вона.

Раніше у вівторок, 10 квітня, прес-секретар Савченко Проторченко Тетяна заявила, що в квартирі депутата триває обшук.

Нагадаємо, раніше адвокат позафракційного депутата Надії Савченко, підозрюваної у підготовці державного перевороту, відмовився від того, щоб вона давала показання на поліграфі.

В СБУ підкреслили, що задовго до повідомлення про підозру вона публічно підтвердила готовність розповісти всі обставини кримінального провадження, в тому числі – з використанням "детектора брехні".

Слідчі підкреслюють: Савченко давно була в курсі про місце та час проведення психологічної експертизи з використанням поліграфа в установленому законом порядку отримала наявні у слідства докази, якими обґрунтовується підозра.

Як відомо, така психологічна перевірка передбачає надання конкретних відповідей у формі "так" або "ні", всі питання ставить експерт, заздалегідь підготувавши їх виключно в межах і по суті оголошеної підозри, яка є в розпорядженні захисту, самої підозрюваної і представників ЗМІ.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на своїй сторінці в соціальній мережі Віра Савченко виклала фотографію кошиків з великодніми" гранатами. Відомо, що вона також опублікувала знімки сестри, яка прикрашає яйця.

"Смачної Пасхи. Нехай 30 срібняків в кишені не заважають брязканням по "душі", - підписала Віра Савченко фото, на якому зображені гранати з написами "Христос воскрес".

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
Савченко, Україна, мати
Вибір редакції, Політика
17.08.2018
Прохолода нарешті добереться до сходу країни.
0
0
07:33 18.08.2018
Їх потрібно виправити, щоб покращити своє матеріальне становище
0
0
06:07 18.08.2018
Вчені стверджують, що вони розплодилися через теплі зими і вологий клімат
0
0
05:24 18.08.2018
Нещодавно кохану українського спортсмена застукали на побаченні з іншим
0
0
04:37 18.08.2018
Легендарний напівзахисник "Динамо" поділився невідомими фактами з життя збірної
0
0
04:07 18.08.2018