Сліпа болгарська провидиця Ванга, яка передбачила теракт в США 11 вересня, Брексид і зростаючу активність ісламістів, говорила свого часу про два прогнози на 2018 рік, які змінять наш світ.

У 2018 році Ванга, яку в європейських ЗМІ часто називають "Нострадамус з Балкан", передбачала дві події, стверджує британський таблоїд The Sun. За словами провидиці, Китай стане наступною супердержавою, що потіснить США, а на Венері буде виявлена ​​"нова форма енергії".

Чи можуть ці передбачення дійсно збутися?

Останні кілька років економіка Китаю демонструє неухильне зростання. У 1970 році на частку Китаю припадало 4,1% від загальної світової економіки, але в 2015 році вже 15,6%, і зростання триває. Китай ще не обігнав США, але незабаром може це зробити.

Згідно з даними Forbes, в 2015 році на частку США припадало 16,7% світової економіки, але очікується, що в 2025 році цей показник впаде до 14,9%.

У тому, що стосується Венери, наразі набагато менше інформації. На даний момент жодних місій на планету не заплановано. Але в липні 2018 НАСА планує запустити автоматичний зонд Parker Solar Probe до Сонця. Він наблизиться до поверхні Сонця на рекордну відстань у вісім з половиною сонячних радіусів, щоб дослідити зовнішню корону Сонця. Він не приземлиться на Венері, але буде використовувати її гравітаційну силу, щоб облетіти Сонце. Зробивши 24 витка навколо Сонця, він сім разів пройде повз Венеру, прискорюючись з використанням її гравітаційного поля і йдучи на зближення з Сонцем. Його основними завданнями будуть вивчення структури магнітного поля Сонця і впливу його на сонячний вітер, а також спостереження за частинками плазми в сонячній короні.

Чи збудуться пророцтва Ванги, ми вже зможемо побачити найближчим часом.

Дивіться: пророцтва українських мольфарів:

Популярні новини зараз
Олексій Арестович повідомив що його вигнали з ОП Зеленського, вже знайшов нову роботу: "З мене знущаються" Фінський генерал відповів росіянам на претензії про вступ до НАТО: "Вже зариті в землю" Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий англійський вчений Ісаак Ньютон назвав дату кінця світу.