Відомий англійський вчений Ісаак Ньютон ще за свого життя зробив пророцтво, яке стосується дати кінця світу.

Про це повідомляє Express.

У 1704 році фізик назвав певну дату, яку сьогодні прихильники теорії Нібіру називають у своїх висновках про кінець світу. Ньютон написав, що існування Землі припиниться у 2060 році, рівно через 1260 років після заснування Священної Римської імперії.

Теоретики, які впевнені в існуванні Нібіру, вважають, що саме у 2060 році міфічна планета зіткнеться з Землею, що і стане причиною Апокаліпсису.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Ціни на олію продовжать рости: не врятує і щедрий урожай соняшнику

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

"Апокаліпсис може і пізніше статися, проте я не бачу причин для його початку раніше цієї дати. Я кажу це не для того, щоб стверджувати про точну дату і час кінця світу, але для того, щоб покласти край необачним заявам різних людей, які часто пророкують час кінця світу, тим самим дискредитують священне пророцтво, оскільки їх передбачення зазнають невдачі", - йдеться у роботі Ньютона, яка зберігалася в скрині в доці графа Портсмута протягом 250 років.

Зазначимо, що Ньютон заклав основи сучасного природознавства. Він є творцем класичної фізики та одним із засновників числення нескінченно малих. У книзі "Математичні начала натуральної філософії" англієць сформулював закони руху, відомі як закони Ньютона й закон всесвітнього тяжіння, які стали основою наукового світогляду впродовж трьох наступних століть.

Дивіться: прихильники Нібіру назвали нову дату кінця світу

Як повідомляв портал "Знай.ua", Календар Майя вказав точну дату кінця світу.