Введення накопичувальної системи пенсійного забезпечення з 1 січня 2019 року ніяк не позначиться на розмірі податків.

"Головне - ні для роботодавців, ні для працівників розмір їх податків не збільшиться. За рахунок перерозподілу коштів, я думаю, ми знайдемо механізм", - віце-прем'єр-міністр Павло Розенко. Він зазначив, що є кілька варіантів.

"Це персональні внески людей, плюс у нас є ресурс, який можна використовувати за рахунок перерозподілу нинішніх податків. Наприклад, ми можемо на певну суму зменшити податок на дохід фізичних осіб і направити цю суму в накопичувальну пенсійну систему, або зменшити ставку єдиного соціального внеску - це теж може бути одним з варіантів", - сказав чиновник.

На думку Розенка, накопичувальна система - це поворотний момент пенсійної системи в Україні.

Популярні новини зараз
У севастопольській лікарні вирішили потравити щурів, а добили поранених окупантів Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни
Показати ще

Пенсія в Україні

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що з 1 січня 2018 року максимальний розмір пенсій в Україні зріс на 3060 грн, до 13 800. Як сказав глава Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, це пов'язано зі зростанням прожиткового мінімуму з нового року.