Кожна майбутня мама в Україні ретельно обирає пологовий будинок, адже кожній хочеться щоб цей незабутній момент пройшов без проблем. Велика увага приділяється вибору лікарів та закладу, який дійсно може надати якісні послуги. Крім того, не менше хвилює українців і тема корупції, яка зараз не поодинока в медустановах.

Спеціалісти розповіли, на що варто звернути увагу при виборі пологового будинку.

Майбутнім мамам, які от-от відправляться народжувати, варто звернути увагу на такі моменти:

Місце розташування

Придивляйтеся до пологовим будинкам, розташованим поблизу, оскільки пологи можуть бути стрімкими, і віддаленість лікарні може бути вирішальною.

Спеціалізація

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Запитайте, чи спеціалізується пологовий будинок на передчасних пологах (необхідна наявність спеціального обладнання для недоношених малюків) або на пологах жінок з патологіями вагітності. Перестрахуватися краще заздалегідь.

Умови та комфорт

Подивіться умови в палаті (чистота, відсутність протягів, кількість осіб, зручність меблів). Зверніть увагу на наявність дитячого ліжечка і пеленального столика.

Екстрена допомога новонародженим

Якщо раптом малюкові знадобиться термінове лікування, допомога повинна бути надана відразу.

Лікарі

Уважно вибирайте лікаря (почитайте відгуки, запитайте у медсестер та ін.). Краще заздалегідь домовтесь про зустріч, придивіться, наскільки він уважний до вас, а потім вирішите, чи комфортно вам у його присутності і викликає він у вас довіру як фахівець.

Дивіться: Медреформа та пологив Україні. Скільки це коштуватиме

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", вагітна другою дитиною українська поп-діва Світлана Лобода поспішила спростувати ажіотаж, що розігрався в мережі навколо її пологів і чутки, що вона нібито вже народила. На особистій сторінці в Instagram артистка опублікувала знімок в спальному убранні, на якому виразно видно кругленький живіт."Чутки про мене поки занадто перебільшені", - коротко прокоментувала фото артистка.