Другий рік триває епопея з судом у справі мера Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Блинникова і Євгена Сміцького, яким інкримінують незаконне позбавлення волі людини, катування та погрозу вбивством.

Справу розглядають у Київському районному суді Полтави, і в понеділок, 24 липня, коли мало відбутися чергове засідання, його перенесли через неявку свідків, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами адвоката Кернеса Андрія Гунченка, сьогодні мали допитувати свідків звинувачення.

"Прокуратура пропонувала оголосити чергову перерву, вони заявили клопотання про доставку приводом свідків обвинувачення (мова йде про тих свідків звинувачення, явку яких держзвинувачення забезпечити не може). Але суд відмовив у задоволенні цього клопотання. Тоді сторона захисту звернулася до суду з проханням долучити до матеріалів справи матеріали кримінального провадження, щоб можна було почати їх вивчення. Суд наше клопотання задовольнив", - пояснив він.

Наступне засідання призначене на 28 серпня.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

Показати ще

Справу проти харківського градоначальника і його охоронців порушили після нападу 25 січня 2014 року на учасників ходи на підтримку євромайдану в місті. 2 березня 2015 року Кернес був повідомлений про підозру, а 26 березня ГПУ передала в суд обвинувальний акт.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у травні мер Харкова зламав ногу під час занять з реабілітологом.