Солом’янський районний суд Києва визнав винною у державній зраді військовослужбовця Нацгвардії.

За даними силовиків, слідчим вдалося встановити, що Генштаб ЗС РФ завербував техніка-оперативника відділу інформаційного забезпечення Центральної бази зберігання Нацгвардії. Сталося це під час візиту до сестри, котра проживає у Москві.

Затримали її ще восени минулого року, але всі обставини злочину вдалося дізнатися тільки нещодавно. Підозрювана регулярно збирала та передавала російським спецслужбам дані, які вважаються військовою таємницею.

Популярні новини зараз
Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає Ухилянтів дістануть з-під дивану: які методи запровадила поліція Гороскоп на сьогодні 8 квітня: яким знакам Зодіаку вівторок принесе розчарування Від мобілізації в Україні захистили нові категорії: кого не забере ТЦК
Показати ще

Перед цим вона відпрацьовувала техніку розвідки і навіть отримала окремий канал для електронного зв’язку, пройшовши «інструктаж для дотримання заходів конспірації». Свою провину затримана визнала. Стверджує, що розкаялася у всьому і буде допомагати слідчим. Тепер їй загрожує покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Дивіться: російські шпигуни на Донбасі

Як повідомляв портал «Знай.ua», у Києві на проспекті Глушкова затримали громадянина Грузії, "злодія в законі" на прізвисько "Гега Озургетський".