Народні депутати міської ради Чернівців під час позачергової сесії ухвалили зобов'язання для місцевих підприємців, згідно з яким з клієнтами годиться розмовляти українською мовою. Про це повідомляє 0372.ua.

Документом передбачено, що мовою роботи, діловодства та документації є тільки державна мова - українська.

На території Чернівців всі назви установ, підприємств, організацій вивіски, плакати, афіші, публікації, повідомлення, рекламні оголошення, будь-які інші форми аудіо - і візуальної рекламної продукції, інформація для споживачів товарів і послуг виконується державною мовою.

Рішенням міської ради передбачено встановлення у місті правил використання української мови у всіх сферах обслуговування. В установах сфери громадського харчування, торгівлі обов'язково наявність меню, зазначеного державною мовою.

При обслуговуванні відвідувачів, персонал зобов'язується пропонувати меню українською мовою і тільки на вимогу відвідувача надати меню будь-який інший мову.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" вразив невиданими архівами за 10 років подорожей

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Нагадаємо, фронтмен української групи "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка похвалився черговим шаленим успіхом. Артист разом з лідером гурту "Чорні черешні" Юрієм Поліщуком дав концерт у Луцьку. Зібрану виручку артисти планують віддати на благодійність.

Крім того, громадські активісти, серед яких багато ветеранів АТО, пікетували Антимонопольного комітету України з вимогою припинити захист інтересів представників російського бізнесу, на яких в Україні накладені санкції.

Дивіться сюжет про бізнес

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", відомого мільйонера застрелили в Росії.