57,9 тис. авто з іноземною реєстрацією і порушеним терміном знаходяться на території України. Всі вони були завезені в країну в режимі "транзит".

Цю інформацію повідомляють у прес-службі Державної фіскальної служби.

В Україну завезли 465,9 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією в режимі "тимчасового ввезення" з початку 2018-го року. У режимі транзит - 146,8 тисяч.

У січні 2018-го головні імпортери нових легкових автомобілів ввезли 35,5 тис. авто. З них сплатили майже 7 млрд грн митних платежів. Для порівняння - в минулому році було завезено 79,5 тис. нових легковиків та сплачено 15,6 млрд грн митних платежів.

Якщо строки транзитних перевезень митниці перевищуються, то складається протокол про порушення митних правил щодо особи, яка завезло авто.

Популярні новини зараз
Знову на тi ж граблі? Міноборони Грузії могли укласти чергову угоду з Кремлем і здати своїх людей Американський дипломат розповів, чому Україні важливо повернути Крим найближчим часом: "Зараз на кону все" Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві Грози розбавлять спекотну погоду в Україні, освіживши кілька областей: прогноз синоптикині на 10 серпня
Показати ще

14,223 тис протоколів було складено за півроку. Також було накладено майже 92 млн грн адміністративних штрафів. Ще 3,749 тис. протоколів склали за порушення строків тимчасового ввезення з сумою штрафів 49 млн грн.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", власники авто на єврономерах, які перекрили центр Києва 11 липня, оголосили термінову мобілізацію.

"Увага! Оголошується термінова мобілізація! Учасникам акції протесту! Активістам і небайдужим українцям! Сьогодні до Києва прибули близько 25 000 чоловік. Ми провели потужну і масштабну Акцію протесту під будівлями ВРУ і КМУ", - повідомила організація "Авто Євро Сила" в Facebook.

Також портал повідомляв про те, що ситуація з розмитненими автомобілями в Україні настільки критична, що припадає закони підлаштовувати під реальність, і мало не кожен день водіям повідомляють про нові правилас, з якими українці не згодні. Влада щоразу придумує, як придушити бідних громадян. Водіям пояснили, як діє схема з незаконним ввезенням авто з Європи і хто за цим стоїть.

Як з'ясувала програма "Схеми", чорні на руку бізнесмени мають з цього гарний прибуток і найголовніше, що всі операції відбуваються на очах і при підтримці у митників та держслужбовців.