До кінця поточного року українські водії отримуватимуть нові повідомлення про штрафи за порушення правил дорожнього руху. Для цього влада звертатиметься до послуг поштового зв’язку та надсилатиме повідомлення рекомендованими листами.

Про це повідомили представники МВС.

За словами правоохоронців, тепер водії отримуватимуть листи з протоколами та штрафами.

"До кінця року система повинна запрацювати. наразі мова йде не про повне розгортання по всій країні, а запрацює на найбільш аварійних ділянках доріг. Це буде 200-300 комплексів по всій країні", – уточнив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Популярні новини зараз
Цю кашу порівнюють з отрутою: чому популярна страва несе загрозу здоров'ю людини Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

За його словами, система зараз відрізнятиметься від системи 2005-2006 років, коли так звані "листи щастя" були визнані юридично нікчемними через неузгодженість законодавства.

На сьогодні система вже працюватиме в рамках чинного законодавства через прописану норму про те, що відповідальність за порушення ПДР покладається на власника транспортного засобу – незалежно від того, хто ним керує на момент фіксації порушення.

Криклій додав, що в разі, якщо власник транспортного засобу – фізична особа, то штраф платитиме саме власник, а якщо юридична – то керівник юридичної особи.

Що буде з власниками "євроблях"

Автівки з європейською реєстрацією, які їздять українськими дорогами, проте фактично належать громадянам нашої країни рекомендовані листи також отримуватимуть. Вони надходитимуть за адресою того, хто придбав поліс ОСАГО або ж поліс КАСКО.

Таким чином, влада намагатиметься контролювати, чи отримали водії повідомлення, незважаючи на те, що такий спосіб сповіщення досить недешевий та вимагаю чималих витрат з держбюджету.

Дивіться: Кияни напали на офіс метрополітену через підвищення цін на проїзд

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", з середини червня столичні водії змушені будуть минати Шулявський міст, який закривають на реконструкцію до кінця року. українцям розповіли, як краще об'їхати проблемну ділянку.

Також ми писали про те, що масовий ремонт доріг у Києві з'їдає бюджетні кошти. Також експерти розповіли, як цей процес відбувається в цивілізованих країнах, де водія не доводиться страждати.