В Україні все ще залишається напруженою ситуація з інфекційними захворюваннями. Зокрема випадки захворювання на грип перетнули епідеміологічний поріг.

Про це повідомили представники Центру грипу та ГРВІ.

Показник захворюваності на грип та ГРВІ в Україні становить 746,6 осіб на 100 тис. Населення, що перевищує епідемічний поріг на 31%.

У період з 12 по 18 лютого показники були найвищиими в п'яти областях - Житомирській, Київській, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку" Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Спостерігається регіональне географічне поширення і висока інтенсивність активності грипу та ГРВІ", - відзначили в Центрі.

За даними медиків, в цілому на грип і ГРВІ за минулий тиждень захворіли 289,6 тис. Осіб, з них 68,4% хворих – це діти. Однак смертельних випадків, на жастя, не було.

Як уникнути зараження страшним вірусом

Як повідомляв портал "Знай.ua", слідом за грипом та кором, українці почали масово звертатись до лікарів через гепатит А (хворба Боткіна), яким вони могли інфікуватися через питну воду.