Грип – це дуже небезпечне вірусне захворювання, з яким хоч раз стикався кожен з нас. Як виявилося, існує кілька простих правил, які допоможуть мінімізувати наслідки цієї неприємної зустрічі для вас, ваших колег і близьких.

Як повідомляє портал WebMD, 2018 рік став рекордним за кількістю госпіталізованих у зв'язку з грипом. Також максимально високою стала кількість ускладнень.

Отже, пропонуємо вам декілька простих порад, які не дозволять грипу поширитися:

  1. Якщо ви вже підхопили вірус і вирішили порадувати своєю присутністю колег або близьких, навчіться правильно кашляти і чхати. Носіть при собі серветку, в яку і будуть потрапляти всі бактерії. Не прикривайте рот долонею, адже руки протягом дня будуть торкатися багатьох поверхонь, рук інших людей, можливо, навіть дітей.
  2. Мийте руки правильно і часто. Необхідно ретельно очищати долоні, проміжки між пальцями і нігтями. Обов'язково використовуйте мило. Воно набагато ефективніше боротиметься з легіоном вірусів на ваших руках.
  3. Поменше обіймайтеся. Не варто занадто близько контактувати з людьми, особливо з дітьми. Залиште обійми на час після одужання.
  4. Добре провітрюйте приміщення, в якому знаходитеся. Робіть вологе прибирання. Коли ви кашляєте, дрібні частинки осідають на всі поверхні у приміщенні. Свіже повітря може вберегти тих, хто знаходиться в кімнаті разом з вами.
  5. Намагайтеся не перебувати у місцях скупчення людей. Не варто відвідувати концерти, вистави або ходити в кіно. Також під час хвороби варто обмежити себе від поїздок у громадському транспорті.

Найкраще в цей період залишатися вдома, відпочивати і набиратися сил. Якщо треба ж вийти в люди – необхідно пам'ятати ці правила.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", медики розвіяли популярні міфи про застуду.

Популярні новини зараз
Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще