Вчора, 13 березня Міністерство охорони здоров'я скасувало звичну книгу запису виклику лікарів і ввело нову модель виклику лікаря додому.

Як сказано на сторінці МОЗ у Фейсбук, відтепер лікар може не приходити до пацієнта, якщо його візит не є обов'язковим.

Як зазначають у відомстві, раніше у лікаря не було можливості поспілкуватися з пацієнтом, який зробив виклик. Замість цього зобов'язаний звітувати по кожному з них.

Так, пацієнт і лікар спілкувалися через реєстратуру (не завжди привітну) і стрічку в журналі. Відтепер пацієнт і лікар зможуть отримати доступ один до одного по телефону безпосередньо.

Популярні новини зараз

Епіфаній увічнив свого колегу, який відродив віру після безбожництва СРСР: "Будуть згадувати і молитися"

Сотні мітингувальників постраждали в результаті бійки з копами: стріляли зі зброї

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

У МОЗ кажуть, що кожен пацієнт повинен розуміти, що коли лікар йде до нього додому, він не допомагає мінімум трьом іншим пацієнтам. Тому разом з лікарем по телефону будуть разом приймати рішення про необхідність візиту додому.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Міністерство охорони здоров'я вирішило трохи "розвантажити" лікарів, зокрема педіатрів, які займалися підготовкою медичної карти для дитини перед тим, як йти у дитячий сад чи школу. Згідно зі змінами, тепер цей документ в освітніх закладах вимагати не будуть.

У відомстві попередили батьків про те, що під час подання комплекту документів на надходження в школу або дитячий сад вони не повинні пред'являти медичну карту дитини. Як зазначається, вчора, 13 березня, набув чинності наказ Моз № 157, який скасовує низку документації, необхідної для передачі для дошкільних установ і шкіл.

Нагадаємо, народний депутат пропонував хабар в. о. міністра охорони здоров'я через свого помічника.

З такою скаргою до Національного антикорупційного бюро нещодавно особисто звернулася Уляна Супрун. Напередодні слідчі проводили ряд обшуків вдома у помічника лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка, Олега Богачова, і вдома і на роботі у міського голови Вишневого Іллі Дікова. При цьому нібито йшлося про неправомірну вигоду на користь Супрун.

За словами керівника МОЗ, потім з помічником нардепа зустрічався мер міста, який і підтвердив намір щодо хабара у вигляді квартири.