Якщо в українців немає авто, то прожити на 7-8 тисяч гривень зарплати в місяць можна непогано.

Про це заявив Сергій Кравченко, заступник голови Державної служби зайнятості.

Відповідаючи на питання про те, чи покривають зарплати українців їх потреби Кравченко відповів, що на такі гроші можна саме жити, а не існувати.

"7-8 тисяч гривень — це зарплата, на яку людина може жити, а не існувати. Ось 3 тисячі, то це дійсно мало. Я сумніваюся, що на ці гроші можна жити", - зазначив він.

За словами чиновника, для людини, що проживає в маленькому містечку, зарплати в розмірі 7-8 тисяч гривень цілком достатньо.

Популярні новини зараз

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Показати ще

"На мою думку, якщо жити і не купувати щомісяця якісь речі, дорогий одяг, не купувати автомобіль, то заробітної плати в 7-8 тисяч гривень цілком достатньо, особливо в літній сезон. Щодо зимового періоду, то ситуація може відрізнятися в залежності від того, чи покриває субсидія витрати на оплату комунальних послуг (адже може бути різна площа житла, кількість прописаних людей, тип опалення, яке використовується)", — підкреслив Кравченко.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", як свідчать останні дані, в середньому українець щомісяця заробляють від 6 до 7 тис. грн. Про це стало відомо в результаті опитування, проведеного в квітні 2018 року. У ньому взяли участь 3003 людини.

За результатами опитування стало відомо, що заробітна плата кожного п'ятого жителя України перевищує 15 тисяч гривень. У той же час, 17% респондентів повідомили, що в місяць отримують близько 6-7 тис. грн. Менше 3 тис. платять тільки 8,5% опитаних.

Крім того, нагадаємо, що для отримання надбавки до зарплати українцям варто активніше брати ініціативу в свої руки. Про це в ефірі ObozTV розповіла експерт з працевлаштування Олена Цимбал.

"Приходиш до свого керівника, проявивши ініціативу, і кажеш: "Я хочу заробляти більше, у мене є для цього причини, я виріс ... Я освоїв шматочок, який я робив протягом останніх двох років протягом 8 робочих годин. Тепер я настільки удосконалив роботу, можу це робити за 4 години.", - дала рада Цимбал.