Скандал! Магазин популярної мережі зганьбився свинською поведінкою

поділитись
Українці не можуть заспокоїтись від невдоволення

Мешканці будинку по вулиці Краснова, 19 у Києві пішли на конфлікт з одним із магазинів торгової мережі АТБ, який відкрився на першому поверсі.

Про це повідомляє "Обозреватель".

"Прямо зараз під моїм будинком люди у військовій формі без розпізнавальних знаків знищують паркан, який зробили мешканці будинку за свої гроші. АТБ, якому на першому поверсі потрібен новий вхід в магазин. За документами АТБ відкрито в одноповерховому нежилому будинку. Ось такий ранок", - розповів мешканець будинку.

Після від'їзду поліції будівельники почали робити новий вхід і ламати молоді рослини.

За словами іншого мешканця, конфлікт з магазином АТБ почався ще до його відкриття. Причина - порушення торговою мережею закону про заборону на відкриття магазинів на перших поверхах житлових будинків.

Згідно з інформацією, суть полягає в тому, що законодавство забороняє розміщувати магазини на перших поверхах житлових будинків, якщо для цього не створені спеціальні умови: рампа для під'їзду, вивантаження товару і т. д. Однак магазин почали реконструювати в обхід всього законодавства. В процесі вони примудрилися знести несучі стіни цієї будівлі, щоб розширити торговельні площі.

"Ну і найголовніше, що в тих документах, які вони подавали на дозвіл для відкриття магазину, була зазначена проста одноповерхова будівля по вулиці Краснова 19. Вони не вказали, що це 17-поверховий житловий будинок", — розповів він.

Мешканці будинку викликали поліцію, яка призупинила цей процес, однак їм дали зрозуміти, що шансів дійти до справедливості - немає.

Нагадаємо, на території Києва розвелася велика кількість супермаркетів – складно порахувати. Однак ще важче вибрати, де вигідніше купувати продукти.

Крім того, в Харкові розгорівся скандал через політичні погляди одної з касирок супермаркету АТБ, яка відмовилася розмовляти державною мовою з українським бійцем і сказала йому, що "Харків - це Росія".

Дивіться сюжет про супермаркети

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в київському супермаркеті влаштували криваві розбірки.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
АТБ, скандал, соцмережі, Київ
Варто звертати увагу не лише на термін придатності
0
0
13:28 25.04.2018
У ряду банків колектори перейняли на себе функції call-центрів
0
0
13:08 25.04.2018
У Києві під час заходів до Дня перемоги поліція буде вилучати "георгіївські стрічки" і комуністичну символіку
0
0
13:01 25.04.2018
Виплати, по ідеї, будуть сумірні з трудовим стажем
0
0
12:49 25.04.2018