До однієї зі шкіл Миколаєва завітала громадська організація та прочитала лекцію про СНІД. Після цього ученицям старших класів роздали посібники для дівчат, які займаються секс-бізнесом.

За інформацією "Свідок.info", школярки та їхні батьки були шоковані подібними порадами. У посібнику не йдеться про те, як не стати повією, - неповнолітнім дівчатам розповідають, як правильно поводитись у секс-бізнесі та прожити "щасливе та здорове життя".

"Уникай п'яних клієнтів", "Бери гроші наперед", "Не обслуговуй одна кількох клієнтів", - поради миколаївським школяркам.

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця
Показати ще

У виданні зазначили, що такі брошури були б доречні у поліцейських відділках, місцях реабілітації заражених СНІДом, але точно не серед учениць старших класів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Київщині прикрили величезну мережу борделів.