До однієї зі шкіл Миколаєва завітала громадська організація та прочитала лекцію про СНІД. Після цього ученицям старших класів роздали посібники для дівчат, які займаються секс-бізнесом.

За інформацією "Свідок.info", школярки та їхні батьки були шоковані подібними порадами. У посібнику не йдеться про те, як не стати повією, - неповнолітнім дівчатам розповідають, як правильно поводитись у секс-бізнесі та прожити "щасливе та здорове життя".

"Уникай п'яних клієнтів", "Бери гроші наперед", "Не обслуговуй одна кількох клієнтів", - поради миколаївським школяркам.

Популярні новини зараз
Мінімальна пенсія зросте до 6000 грн: коли запрацює нова реформа і що чекає на пенсіонерів В українських школах створять нові класи: як навчатимуться діти Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня Дитячим садочкам переписали правила: що зміниться для малюків та батьків
Показати ще

У виданні зазначили, що такі брошури були б доречні у поліцейських відділках, місцях реабілітації заражених СНІДом, але точно не серед учениць старших класів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Київщині прикрили величезну мережу борделів.