Правозахисна організація Freedom House опинилась в епіцентрі скандалу, після того як опублікувала Крим окремо від України. Її представники виправдались за цей інцидент.

Про це повідомляє "Крим.Реалії". У їхній доповіді "Популісти і автократи: Подвійна загроза глобальної демократії" Крим позначений іншим кольором, ніж материкова частина України.

Координатор правозахисної організації Freedom House в Україні Зорян Кісь пояснив, що вони оприлюднили не політичну карту. Вона відображає рівень свободи і демократії в країнах світу. Він наголосив, що питання про приналежність Криму Україні не може бути жодної дискусії.

"Де-факто Крим знаходиться під контролем Росії, там діють російські закони, працюють так звані силові органи Росії. На цей факт не потрібно закривати очі. Тому ми оцінили Крим окремо від решти території України, але й окремо від Росії", – пояснює Кісь.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, правозахисники Freedom House у черговому звіті зобразили Крим на карті окремо від України.

Популярні новини зараз

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

Українки оцінили Холостячку Мішину, чи варто дюжині чоловіків боротися за неї: "Фальшива, Снігова королева"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще