Вже знайдено потенційно незаконне програмне забезпечення в автомобілях Mercedes-Benz оснащених дизельними двигунами. Якщо підозри підтвердяться, компанію чекають санкції.

Інформацію про наявність підозрілого програмного забезпечення на автомобілях Mercedes-Benz, які відносяться до концерну Daimler, поширює Automotive News з посиланням на Bild am Sonntag. Американські слідчі знайшли в коді програмного забезпечення функцію під назвою Slipguard, яка відповідає за розпізнавання проведення лабораторного тесту і може змінювати рівень шкідливих викидів при його проходженні. Ще одна функція під назвою Bit 15 автоматично відключає максимальний рівень очищення вихлопних газів після проходження 26 км шляху після проведення тесту.

Після відключення очищення рівень шкідливих викидів перевищував допустиму норму в 10 разів. Німецьке видання посилається на наявну у нього електронну переписку між інженерами з питань законності такого програмного забезпечення. Газеті відмовили в коментарі офіційні представники марки, заявивши лише про те, що Daimler співпрацює з владою США і зокрема з місцевим Мін'юстом на умовах конфіденційності.

Нагадаємо, що самий масштабний скандал із заниженням рівня шкідливих викидів відбувся з маркою Volkswagen і призвів до заборони продажу деяких дизельних моделей на території США. Тоді, згодом, автомобілі, які були призначені для ринків з високими екологічними стандартами, були перенаправлені на ринки країн, що розвиваються. Це стало однією з причин здешевлення автомобілів марки Volkswagen в Україні.

Популярні новини зараз

Новий фільм "Володар перснів" готує несподіваний поворот: стало відомо головний сюжет

Ірина Білик зізналася, коли возз'єднається з чоловіком: "Давайте разом..."

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Показати ще

Якщо Daimler загрожують багатомільйонні штрафи, то, природно, концерну доведеться відкликати сотні тисяч своїх автомобілів. Багато з них з'являться на аукціонах з істотним дисконтом. А оскільки українці стали частіше користуватися американськими аукціонами при виборі і покупці старого автомобіля, не виключено, що ці Мерседеси поїдуть в Україну.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що у "бідного" священика віджали Mercedes.