Окружний адмінсуд Києва відмовився реабілітувати телесеріал "Свати".

Згідно з документом, який оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень, з позовною заявою в СБУ, Мінкульт і Державне агентство з питань кіно звернулося ТОВ "Кіноквартал".

Компанія просила скасувати заборону СБУ на в’їзд в Україну акторові Федору Добронравову, наказ Мінкульту про внесення героя "Сватів" у "чорний список", а також наказ агентства з питань кіно про скасування державної реєстрації та визнання недійсним державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

У компанії вважають, що Державне агентство з питань кіно прийняло протиправне і необгрунтоване рішення.

Популярні новини зараз
За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити 40 років роботи - а пенсія копійки: кого стаж не врятує від жебрацької старості Пенсіонерам підвищать виплати залежно від віку: кому і скільки додадуть Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", активісти привели декілька доказів того, що серіал "Свати" займається пропагандою.