Скандальна російська співачка Юлія Чичеріна, яка регулярно їздить виступати на Донбас, розхвалила людей, які підтримують "Донецьку народну республіку".

Про це повідомляє "Обозреватель".

За словами артистки, Донбас є "країною чудес".

"Ми часто їздимо на Донбас, і з'ясувалося, що кожен раз возити свою групу музикантів нелегко. Плюс військові дії, дороги, небезпечно було, і мені довелося взяти маленьку гітарку-укулеле та їздити з нею. На великі свята заїжджала група, але в основному їздила я з гітаркою. І я подумала, що треба мені групу прям тут, на Донбасі, організувати. І Донбас - країна чудес, у результаті обдарував мене симфонічним оркестром", - говорить Чичеріна.

Зокрема, їй порадили грати з музикантом Данилом Мілкою, який є прихильників "ДНР". До слова, Мілка - один з музикантів, які не покинули Донецьк після початку військових дій, - він вирішив підтримувати терористів.

"Була передача З"ірка Республіки", і там стало питання: "Знову з гітаркою мені, чи групу везти?" А навіщо когось везти, коли у нас є цілий симфонічний оркестр? Тут, у філармонії, є Данила Мілка, який бере рок-хіти, робить прекрасні інструментальні аранжування". Так ми познайомилися з Мілкою, і в репертуарі нашого творчого союзу вже дев'ять пісень. Він зробив все мої свіжі пісні - "Пісні воєнних років", - розсипалася у компліментах любителька терористів.

Популярні новини зараз
Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Майже у 2,5 раза дорожче: українців приголомшили новими цінами на моркву Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Варто відзначити, що раніше російський письменник, "заступник командира батальйону ДНР" Захар Прилєпін умовив свою дружину Марію обвінчатися. Церемонія відбулася в Спасо-Преображенському соборі окупованого Донецька.

За словами дружини бойовика, до вінчання її підштовхнув Донбас і сам Прилєпін, який неодноразово робив їй пропозицію.

"Кілька разів за останні десять років у нас виникали, не мимохідь, а серйозні розмови. Але я весь час відхиляла. Напевно, в церкві б це назвали гординею. І мені потім батюшка сказав, що так мені не можна робити. Раз чоловік пропонує, віддає звіт у своїх словах і пропозиції, не треба за нього додумувати і від чого його оберігати. Коли ми сюди приїхали, Захар в черговий раз зробив пропозицію, виник такий момент, я вже зрозуміла, що ми в цю точку прибули. Ось тут ми її досягли", – заявила Марія.

На церемонії зібралося багато гостей, в тому числі ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко зі своєю дружиною, а також російська співачка Юлія Чичеріна і виконавець Джанго.

Охлобистін, Кобзон і Чичеріна розважають жителів "ДНР" і "ЛНР" - Гражданская оборона.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що зірки 90-х приїхали згадати молодість в "ДНР".