Скандально відомого ректора Національного медичного університету імені О. Богомольця Катерину Амосову знову відсторонили від посадових обов'язків.

Таке рішення прийняли в Міністерстві охорони здоров'я, представники відомства проведуть другу перевірку по організації іспиту "Крок", котоорий студенти унівеситету успішно провалили. Про це повідомляє прес-служба міністерства."МОЗ України прийняв рішення продовжити роботу комісії ще на два тижні - до 23 березня. На час роботи комісії Катерина Амосова відсторонена від обов'язків. Обов'язки ректора виконуватиме перший проректор - Ярослав цехмістром, одне з основних завдань якого - забезпечити проведення ліцензійних іспитів "Крок" НМУ", - йдеться в повідомленні.

Як пояснили в міністерстві, ще 21 лютого комісія вимагала від НМУ і Центру тестування надати копії наявної документації про підготовку та організацію проведення ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок" в НМУ.

Популярні новини зараз

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Бігус заявив, що надав неправдиву інформацію про знайдені у Ківи золоті злитки

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще


"Протягом більш ніж тижня роботи комісії адміністрація НМУ фактично блокувала її роботу, не надаючи необхідних документів і не допускаючи членів комісії в ректорський корпус НМУ. Тільки на 9 день роботи комісії Катерина Амосова з'явилася на засідання і надала копії матеріалів щодо процедури проведення іспиту та співпраці з Центром тестування", - додали в прес-службі, уточнивши, що саме через значний обсяг документів було прийнято рішення про продовження роботи комісії.20 лютого одночасно в усіх медичних установах України було розпочато обов'язкове тестування майбутніх лікарів-стоматологів. Студенти НМУ ім. Богомольця скласти іспит не змогли. Керівництво вузу пояснило, що представники Центру тестування при Міністерстві охорони здоров'я не з'явилися на іспит. За зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово Амосову з посади, а також створив комісію, яка повинна вивчити ситуацію, що склалася.

Скандал в медуніверситеті імені Богомольця


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як ректор одного з найпрестижніших українських вузів примудрилася відкрито осквернити пам'ять Героїв Революції.