Скандал навколо Національного медичного університету імені Богомольця дістався і до засідання уряду – сьогодні надійшло повідомлення з погрозами через нещодавню ситуацію.

Про це повідомила у Twitter виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Кібертероризм у стилі кремлівського агресора: таке повідомлення з погрозами через ситуацію в НМУ отримали Гройсман і міністри на засіданні уряду", - написала вона, прикріпивши отриманого листа.

Автори документу звернулися до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана із вимогою терміново звільнити Супрун. Причиною називають згаданий виш та ректора Катерину Амосову, а чиновниця нібито "підняла руку на святе". Якщо їх прохання не будуть виконані найближчим часом, обіцяють влаштувати безстроковий страйк.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

"Звертаюся до правоохоронців, щоб вжили відповідних заходів", - додала в.о.міністра, пояснивши, що звернення стосується СБУ, МВС, ГПУ та особисто міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Безстроковий страйк на підтримку ректора Катерини Амосової оголосили ще 25 лютого через те, що 20 лютого її відсторонило від посади на час службової перевірки. Офіційною причиною тоді назвали зрив ліцензованого тестування "Крок" для студентів-стоматологів.

Катерина Амосова в свою чергу охарактеризувала рішення МОЗ незаконним і заявила, що заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський намагався змусити її порушити закон, погрожуючи звільненням.

Дивіться: університет Богомольця потрапив у черговий скандал

Як повідомляв портал "Знай.ua", у страйк-комітеті НМУ імені О.О. Богомольця повідомили, що планується звільнення відстороненого від виконання обов’язків ректора вишу Катерини Амосової. Студентів та викладачів масово зганяють страйкувати. Зазначається, що через це рішення страйковий комітет ухвалив рішення про мирний хід від Студмістечка до Міністерства охорони здоров'я. Не залишилась байдужою до скандалу і в.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Чиновниця назвала страйк "саботажем" та закликала припинити зривати навчальний процес у виші.