Пологи – це далеко не завжди безкоштовна процедура. Дуже часто за послуги хорошого лікаря в хорошій лікарні доводиться платити. Варто відзначити, що скрізь по-різному. Адже в кожному місті свої ціни. Тому ми вирішили розповісти вам, скільки коштують пологи в Києві та в інших великих містах України.

До речі, щоб дізнатися скільки коштують пологи в США переходьте сюди.

Скільки коштують пологи в Одесі

В Одесі, як і будь-якому іншому місті можна народити безкоштовно. Але часто ця послуга коштує приблизно від 5 до 18 тисяч гривень, в залежності від рівня лікарні та кваліфікації лікаря.

Варто зазначити, що вивчивши відгуки в інтернеті, можна дізнатися, що народити в Одесі можна мінімум за 300 доларів. Це буде, так звана подяка лікарю.

Популярні новини зараз

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

Скільки коштують пологи в Харкові

Всього в Харкові є 8 пологових будинків, ціни в яких відрізняються не сильно. Раніше народити по домовленості можна було приблизно за 300 доларів, але через кризу лікарі трохи знизили ціни, і зараз це може обійтися приблизно в 5000 грн. Але не варто забувати, що народити можна і швидкої допомоги. Тоді платити ви можете на свій розсуд.

Скільки коштують пологи в Дніпропетровську

Всього в Дніпрі є 4 пологових будинків, куди можна потрапити без проблем. Пологи коштують там приблизно так само, як і в інших містах – близько 5 тисяч гривень. Варто відзначити, що ціни вказані разом з наглядом лікарів після самих пологів і кілька днів до них.

Скільки коштують пологи в Херсоні

У Херсоні дуже багато залежить саме від лікаря. Не варто забувати, що народжувати можна абсолютно безкоштовно. До речі, пологи за домовленістю в Херсоні вам обійдуться приблизно в 300-500 доларів. Плюс ще потрібно буде заплатити за палату на кілька днів.

Скільки коштують пологи в Києві

У столиці є дуже багато приватних лікарень, де пологи вам можуть обійтися щонайменше у 30 тисяч грн. Але в теж час, в Києві є чимало пологових будинків, де можна народити безкоштовно і платити лише за палату і медикаменти. За домовленістю все обійдеться вам приблизно 300-500 доларів.

Тепер ви знаєте, скільки коштують пологи в Україні. Варто відзначити, що ціни вказані приблизно, адже з кожним лікарем можна домовитися по-різному. І не забувайте, що ви можете народжувати абсолютно безкоштовно.