В Україні виробникам алкоголю та тютюну заважає розвивати галузь та отримувати більші прибутки тіньовий ринок. З цієї причини влада має намір врегулювати продаж цих груп товарів на законодавчому рівні.

Про це повідомляє Politeka.

Мова йде про зареєстрований у Верховній Раді законопроект №6545, який передбачає запровадження електронних акцизних марок. Паперові акцизи контролювати набагато складніше, адже саме це стає лазівкою для незаконного бізнесу.

Найближчим часом створять спеціальну автоматизовану систему перевірки, за допомогою якої можна буле керувати оплатами податків, збільшити надходження до бюджету, а також боротися із фальсифікатом і контрабандою.

Втім, такі зміни до Податкового кодексу внесуть тільки у тому випадку, якщо законопроект отримає необхідну підтримку депутатів. Якщо нові акцизи ухвалять, то вже з осені можна буде відстежити пересування продукції від виробника до споживача.

Популярні новини зараз

У Києві водії влаштували дикий махач на дорозі: "Куди преш, бар*н?"

Українка увірвалася в лікарню і показала порожні палати - "Ось так і живемо!"

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Підприємцям доведеться закупити нове обладнання, щоб наносити унікальний ідентифікатор, адже без нього не можна отримати ліцензію. Якщо торговельні мережі порушуватимуть правила, то їм загрожує штраф у розмірі не менше 20 тисяч гривень.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві скасували заборону на продаж алкоголю у нічний час.