Смерть 2-річну дитину в кріслі стоматолога в Маріуполі могла наступити через удушення.

Як пишуть місцеві ЗМІ, посилаючись на слова батьків, смерть могла настати через те, лікарі перекрили дихальні шляхи марлевим тампоном і интубационной трубкою. Саме про це йдеться в медичному свідоцтві, яке видали батькам в той же день.

У документі зазначено, що причиною смерті стала механічна асфіксія, що настала через закриття верхніх дихальних шляхів стороннім теплом (марлевим тампоном і интубационной трубкою).

"Нам говорили: зробили загальний наркоз, дитинка заснув, тому почали тампонувати (рот необхідно томпоніровать під час наркозу, щоб слина не потрапила в бронхи, і людина не захлинувся. - Ред.). Випав один тампон, і вони цій трубкою його просто запхали ", - розповів батько дитини.

З кабінету дитини винесли вже синім. При розтині знайшли тампон, в якому містилася хімія. Також встановили, що смерть настала через 20 хвилин після початку лікування. Працівники клініки також розповіли, що дитина була підключена до апарату вентиляції легенів, і трубка стояла в легких.

Популярні новини зараз

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Українки оцінили Холостячку Мішину, чи варто дюжині чоловіків боротися за неї: "Фальшива, Снігова королева"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

"П'ятеро людей не помітили один тампон, п'ять чоловік стояли і дивилися. Вони просто його задушили!" - сказав батько хлопчика.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що трагічна випадковість обірвала життя популярної 58-річної індійської телеведучої і диктора телеканалу Doordarshan Канчат Нат.