Пасажири "Укрзалізниці" нерідко скаржаться на умови, що надає перевізник. Проте жоден з них навіть не здогадується, які ще небезпеки очікують на них у звичайній приміській електричці.

Про це повідомляє "Стіна".

Приватні компанії регулярно блокують тендери із закупівлі запчастин, тому технічний стан потягів залишає бажати кращого: вони можуть вийти з ладу просто посеред рейсу. Це підтвердив виконуючий обов'язки очільника УЗ Євген Кравцов.

За його словами, протягом останнього часу на придбання обладнання, матеріалів та запчастин отримали 122 мільйони гривень із очікуваних 400 мільйонів гривень. Вдалося забезпечити потреби в оновленні складу тільки частково: матеріали - на 28%, обладнання - на 30%, запчастини – на 29,6%.

Блокування закупівель сталося тому, що перевізник опинився в заручниках кількох компаній, як запевняє Кравцов - ТОВ Форма Трейд і ТОВ Трансінвест:

Популярні новини зараз

Померла мати Федора Бондарчука, артистка Ірина Скобцева: зіграла в 60 фільмах і була улюбленицею публіки

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

Ані Лорак зробила це і купається в променях щастя, Каменських не стримала слів: "Страждаємо..."

Показати ще

 "Недобросовісні учасники торгів спеціально зривають проведення тендерної договірної роботи залізничників, відправляючи скарги однотипного характеру, оскаржують останні зміни в проект договору поставки або вимагають незначних змін або роз'яснень технічної документації", - додали в УЗ.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Укрзалізниця викликає на килим покійних співробітників із досить дивних причин.