Залізничних запчастин на 204,11 млн гривень закупить "Укрзалізниця" у товариства "Крендлз", що запропонувало на тендері продукцію ПАТ "Дніпропетровський стрілочний завод".

Низку відповідних угод філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця" за результатами тендеру уклала 18 серпня. Мова йде про постачання стрілочних переводів, башмакоскидачів та зрівнювальних пристроїв, передають "Наші гроші".

Участь у тендері брали лише дві компанії - ТОВ "Крендлз" та ТОВ "Дніпрозалізничпостачання". Перша у всіх випадках занижував стартову заявку на піввідсотка, завдяки чому й перемогла конкурента, уперше вигравши державний тендер. За інформацією журналістів, загальна економія на цих торгах у порівнянні з очікуваною ціною залізниці складає менше одного відсотка.

Цікавим є й той факт, що обидва учасники торгів подали заявки, маючи продукцію одного й того ж виробника – ПАТ "Дніпропетровський стрілочний завод", що раніше вже розігрувалася на торгах "УЗ", але була дешевшою. Так, нині стрілочні переводи Р65 порівняно з попередніми торгами подорожчали на 15%.

ПАТ "Дніпропетровський стрілочний завод" уже згадувався у кримінальному провадженні НАБУ. Справа в тому, що в минулому році переможець аналогічного тендеру, фірма ТОВ "Арго", підняла ціни на 20% більше від вартості, виставленої виробником. Останнім був вищезгаданий завод.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк готова стати конкуренткою Олі Поляковій: "Мене кинув Андрій, Саша, Петя та Юрій"

Юрій Великий з "Квартал 95" проміняв образ Зеленського на тюленя: "Акуна-матата"

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Показати ще

Незажаючи на кримінальну справу, ТОВ "Дніпрозалізничпостачання" та ПАТ "Дніпропетровський стрілочний завод" надалі продовжили брати участь у тендерах.

Про те, що "Укрзалізниця" закуповує паливо та комплектуючі за необґрунтовано завищеними цінами і з порушенням тендерів, раніше заявляв міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", очільник Мінінфраструктури показав, що залишив українцям після своєї відставки глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун.