В Україні на сьогодні гостро стоїть питання щодо щеплень, особливо тих, які є єдиним захистом від небезпечних хвороб. У Хмельницьку зафіксували черговий випадок інфікування правцем дитини, яка не була вакцинована.

Про це повідомляє УНІАН.

7-річна дівчинка підчепила смертельно небезпечну інфекцію, коли поранилась. Цілий тиждень батьки не зверталися за медичною допомогою до лікарів та лікували дитину самостійно. Коли дорослі запідозрили симптоми правця, тоді негайно відвезли доньку до лікарні.

На щастя, сьогодні в нашій країні є всі необхідні препарати для лікування правця. Проте у Міністерстві охорони здоров'я не рекомендують використовувати медикаменти російського виробництва, особливо імунобіологічні.Але найкращим захистом від таких небезпечний хвороб, як правець, залишаються щеплення.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  українцям порадили уважніше ставитися до призначених лікарем препаратів, адже багато популярних ліків мають ряд побічних ефектів, та ефективність деяких із них взагалі не доведена.