В Україні після кількох масштабних ДТП посилився контроль за маршрутками. Недобросовісні перевізники намагаються уникнути перевірок, використовуючи популярний сервіс Blablacar.

Про це повідомляють ЗМІ.

Один з пасажирів, який часто користується сервісом на умовах анонімності розповів, що йому відразу ж повідомили про подорожчання поїздок з 1 серпня.

"З 1 серпня на 20 грн дорожче поїздка. Самі розумієте, все дорожчає, - відразу після бронювання поїздки попередила по телефону Даша. Дівчину я знайшов на blablacar. Вона нібито в цей же день на своїй машині їде з Києва до Дніпра і готова взяти чотирьох попутників", - зазначила пасажирка.

Крім того він розповів, що марка машини в оголошенні не вказано, а на сайті водій зареєстрована всього пару днів.

Він відразу ж додав, що досвідчений мандрівник відразу ж пройде повз.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Далі він розповів, що із запізненням на кілька хвилин приїхала "Даша". Mersedes Sprinter зупинився біля церкви вже набитий. Але місць в ньому більше, ніж може здатися.

Більше того він зазначив, що обов'язкового люка на даху, який за всіма правилами безпеки повинен там бути. Адже він використовується, як для вентиляції так і як аварійний вихід.

Також немає і інформації про перевізника, аптечки і вогнегасника. Все це, згідно з правилами, обов'язково для перевізників. Але тільки якщо він легальний. Якщо не потрібно отримувати дозвіл, проходити перевірки і платити податки, правилами безпеки також можна знехтувати.

У свою чергу юрист Олександр Плахотник повідомив, що подібний перевізник не надасть вам жодних гарантій безпеки для пасажирів, адже він здійснює нелегальні переміщення.

У свою чергу легальна маршрутка не має права змінювати маршрут, просто так висадити з авто, або на свій смак переобладнати транспорт.

Як нелегально возять українців за кордон

За кордон возять на невеликих бусиках. Вони заробляють не на кількості, а на цінах. Причому возять не тільки заробітчан до Польщі і Росії, але і відпочиваючих в анексувати РФ Крим. Їх ніхто не контролює і будь-які заборони їм тільки на руку.

Якщо легальним перевізникам заборонять ввозити пасажирів в Росію, нелегальні маршрутники зможуть сміливо подвоювати свої цінники. Наприклад, з Дніпра до Варшави нелегальні перевізники возять за 1100-1200 грн. Офіційні перевізники на цей же маршрут продають квитки від 1000 грн. При цьому вони платять податки і оформляють страховку.

Смертельний BlaBlaCar. Ексклюзивні свідоцтва загадкового злочину.

Нагадаємо, як провідники поїздів "барижать" на BlaBlaCar.

Як повідомляв "Знай.ua", занадто гучна музика коштувала меломанці життя.

Також "Знай.ua" писав, що новий додаток допоможе зекономити на подорожах.