Собчак пригадали "путінські" випади в бік Саакашвілі

поділитись
У соцмережах пригадали Ксенії її інтерв'ю дворічної давності

Скандально відома російська телеведуча і журналістка Ксенія Собчак в черговий раз зібрала шквал критики з боку українських користувачів за відверто агресивні і часто абсурдні заяви, за "компетентні" висловлювання про те, про що діва й уявлення не має. 21 травня Собчак опублікувала звернення доукраїнського Президента Петру Порошенка, в якому впевнено заявила, що блокування російських соцмереж - це пряме порушення свободи слова, і позбавляти права вибору народ, який влаштував два Майдани - це значить нариватися на третій. Чомусь Ксенія Анатоліївна впевнена, що українці влаштують чинному президенту ту ж долю, яку колись влаштували втікачеві Януковичу.

Популярний блогер Сергій Наумович на своїй сторінці в Facebook пригадав російській журналістці старі "грішки", а точніше інтерв'ю з Міхеілом Саакашвілі у 2015 році. Тоді Собчак поцікавилася у екс-глави Грузії: "ви ж пам'ятаєте, як ви розбомбили Цхінвалі?".

Наумович нагадує, що в 2008 році війська Грузії відновили контроль над частиною своєї території, в яку входить і Цхінвалі, відвоювавши їх у російських "іхтамнетов". Путінські молодці буквально закидали градами населений пункт, а після звинуватили в усьому грузинського президента. Ці звинувачення, як повелося в "великій і могутній", не взялися на порожньому місці: Кремль розіслав всім російським ЗМІ і проплаченим закордонним журналістам якусь подобу методички, з якої можна брати цитати не соромлячись. Пізніше з'ясувалося, що Собчак цією диво-літературою теж користується, саме завдяки цьому присутнє стійке відчуття дежавю в темі заборони російських соціальних мереж.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як українців обурило порівняння заборони соцмереж і депортації кримськотатарського народу.

Автор матеріалу: 
Мария Солодухина
Теги: 
Собчак, звернення до Порошенка, Саакашвілі, Грузія, заборона соцмереж, Цхінвалі
СБУ блокувала вивезення з України деталей для російського військового флоту
0
0
03:43 23.03.2018
Днями вона займала зовсім інше положення
0
0
01:11 23.03.2018
Росія доставила на окупований півострів турбіни Siemens з порушенням міжнародних санкцій
0
0
23:32 22.03.2018