Скандально відома російська телеведуча і журналістка Ксенія Собчак в черговий раз зібрала шквал критики з боку українських користувачів за відверто агресивні і часто абсурдні заяви, за "компетентні" висловлювання про те, про що діва й уявлення не має. 21 травня Собчак опублікувала звернення доукраїнського Президента Петру Порошенка, в якому впевнено заявила, що блокування російських соцмереж - це пряме порушення свободи слова, і позбавляти права вибору народ, який влаштував два Майдани - це значить нариватися на третій. Чомусь Ксенія Анатоліївна впевнена, що українці влаштують чинному президенту ту ж долю, яку колись влаштували втікачеві Януковичу.

Популярний блогер Сергій Наумович на своїй сторінці в Facebook пригадав російській журналістці старі "грішки", а точніше інтерв'ю з Міхеілом Саакашвілі у 2015 році. Тоді Собчак поцікавилася у екс-глави Грузії: "ви ж пам'ятаєте, як ви розбомбили Цхінвалі?".

Наумович нагадує, що в 2008 році війська Грузії відновили контроль над частиною своєї території, в яку входить і Цхінвалі, відвоювавши їх у російських "іхтамнетов". Путінські молодці буквально закидали градами населений пункт, а після звинуватили в усьому грузинського президента. Ці звинувачення, як повелося в "великій і могутній", не взялися на порожньому місці: Кремль розіслав всім російським ЗМІ і проплаченим закордонним журналістам якусь подобу методички, з якої можна брати цитати не соромлячись. Пізніше з'ясувалося, що Собчак цією диво-літературою теж користується, саме завдяки цьому присутнє стійке відчуття дежавю в темі заборони російських соціальних мереж.

Надо сказать, что это уже не первый момент вскрытия своей сути у Ксении Анатольевны. Во время интервью, которое она...

Posted by Sergey Naumovich on Sunday, 21 May 2017

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як українців обурило порівняння заборони соцмереж і депортації кримськотатарського народу.