Українських користувачів соцмереж шокувало неетичне порівнянням блокування російських соцмереж з депортацією кримських татар, річницю якої відзначали 18 травня.

Зокрема, блогер Ірина Коротич, написала на сторінці в Facebook емоційний пост, в якому розповіла, що цитата, яка потрапила їй на очі в стрічці соцмережі, глибоко обурила її.

В цитаті йдеться про те, що забороною російських соцмереж "підписали указ про депортацію 11 мільйонів своїх громадян за один день".

Ірину, яка народилася в Севастополі, обурило те, що такі слова могла написати людина, здатна писати, мислити і проводити аналогії. Як рівно ж і те, що її френди лайкали або навіть перепощували це порівняння.

"Мою, наприклад, свободу обмежує той факт, що я вже три роки не можу поїхати додому. Що я не бачила пам'ятника на батьківській могилі - тільки фотографії. Що я забороняю собі не тільки сумувати, але і навіть думати про дім, тому що в той момент, коли я думаю, я починаю навіть не плакати, а вити. Мою свободу обмежують сотні трун, які мені довелося перебачити за ці три роки. Мою свободу обмежують довгі списки переселенців - людей, що залишилися без даху, без будинку, без усього, що наживали все життя. Але вам, б ** дь, депортація з фсб-шних смітників "так само болюча", так, хлопці? Серйозно? " - обурилася вона.

"Я не знаю, ким треба бути, щоб провести подібну аналогію. У моїй системі цінностей - або ідіотом, або мерзотою ", - резюмувала Коротич.

А вот теперь я реально не сдержусь, как редко не сдерживаюсь. Так что уводите нервных и детей от голубых экранов....

Популярні новини зараз
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Показати ще
Posted by Irina Korotych on Friday, 19 May 2017

Пост Ірини отримав близько 1 тисячі вподобань і більше 70 публікацій. У своїх коментарях користувачі так само обурювались блюзнірським порівнянням та підтримували автора.

Як повідомляв портал "Знай.ua", під час анексії Криму Кремль витратив більш ніж 19 млн доларів на фінансування роботи 600 осіб, які займалися пропагандою в соціальних мережах.