Дороги у анексованому Криму залишають бажати кращого. Наприклад, у Сімферополі асфальт замінили глибокі ями.

Відповідні фото з'явилися в Twitter-акаунті RoksolanaToday&Крим.

"Сімферополь. У "Ашана" пастки для трофейних автомобілів", - йдеться у підписі до світлини.

Безумовно, така публікація не залишила байдужими користувачів мережі. Вони почали жартувати на цю тему і висувати свої версії про ями на дорозі.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, прем'єр міністр України Володимир Гройсман довірив безпеку дорожнього руху "Укравтодору". Українців обурив той факт, що саме "Укравтодор" займеться безпекою.

Популярні новини зараз
Вже готуються до нападу: експерти назвали міста, на які рф планує наступати Без світла буде все місто: в обленерго терміново попередили українців про відключення Індексацію розширили: хто отримає більше у березні За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити
Показати ще

Багато хто впевнені в тому, що велика кількість аварій в Україні відбувається саме з його вини, в наслідок відсутності в країні якісних доріг.