База сайту "Миротворець", в списку якого значаться сотні імен, розсмішила користувачів соціальних мереж незвичайною, а головне несподіваною функцією.

Представники Чистилища похвалилися новою програмою, яка розпізнає обличчя терористів, навіть якщо вони загубилися серед дам легкої поведінки. "Миротворець" написав про це на офіційній сторінці в Facebook.



"В ході тестування виявилося, що "Мордорозпізнавач" виявляє навіть повій. Одну точно виявив. Ще не знаємо, це бонус від розробника, або так задумано", - зіронізували працівники центру дослідження.

Користувачі в коментарях вибухнули жартами на цю тему:




Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що слідом за Охлобистіним в базу Чистилища потрапив його "інтерн".

Популярні новини зараз
Головне за 23 листопада: банкомати перестануть працювати, кредити дозволять не платити, а зимові канікули продовжили Більше не зможуть служити біля дому: кому змінять правила мобілізації Додатковий платіж комуналку – українці знайдуть ще одну платіжку Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще