Хворий на ДЦП Єгор Панасюк не зміг потрапити на екскурсію на завод ROSHEN через свою інвалідність.

Про це розказала мати хлопчика Вікторія на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За словами жінки, напередодні організатори екскурсії запитували в адміністрації заводу про те, чи можна привезти дитину з інвалідністю, і там отримали ствердну відповідь.

Коли ж Вікторія з Єгором уже очікували на екскурсію по підприємству, старший екскурсовод Наталія пояснила їм, що не може пустити дитину усередину, бо відвідини мають обмеження в часі, а дитина на візку затримуватиме всю групу.

"Але у нас ніколи не було проблем у цьому питанні. Верх цинізму – мені запропонували почекати годину, і нам після екскурсії винесуть щось солодке", - додала вона.

Популярні новини зараз

Dzidzio вперше прокоментував своє розлучення і розподіл майна: "Я це доведу"

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Вікторія говорить, така ситуація, коли їм не дозволили піти на замовлену екскурсію по причині інвалідності, з ними сталася вперше.

"Дуже показово, що то був ROSHEN", - підкреслила мати Єгора.

Коли обурена жінка запитала в старшого екскурсовода, як же так сталося, і хто допоможе зрозуміти, чи взагалі можливо людям з інвалідністю потрапити на екскурсію на завод, їй порадили звернутися в головний офіс до менеджера з реклами.

Вікторія, яка займається спецшколою "Надія", де навчаються майже 400 дітей з потребами корекції фізичного чи розумового розвитку, вважає, що коли на цьому заводі щось не підходить для таких дітей, то з ними треба працювати, щоб і в них був доступ.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", кремлівські пропагандисти знайшли зв’язок між кондитерською фабрикою Петра Порошенка та отруєнням дітей у Читі.

СохранитьСохранить