Нові дослідження довели, що плитка молочного шоколаду для чоловіка - добре. Тому сильна стать може радіти, так як проблиск надії на вашу звичку вживати молочний шоколад допустима.

Нещодавнє дослідження зв'язало молочний шоколад з рівним стимулом до серцевого здоров'я. Ваш перекус може скоро змусити вас жити довше і бігати швидше, якщо ви включите в свій раціон саме молочний шоколад.

Ми знаємо, що для відданих ентузіастів фітнесу, допустимо вживати тільки гіркий шоколад. Тим не менш, для решти з нас це більш точно нагадує короткочасний шквал блаженства. Звичайно, темний шоколад протягом деякого часу вважався задоволенням спортсмена. Але нове дослідження, проведене в лондонському університеті Кінгстон відкрили нові секрети солодкого продукту.

Медики попросили дев'ять аматорських велосипедистів щодня з'їдати 40 г темного шоколаду протягом двох тижнів, збільшуючи відстань, на яке вони могли подорожувати через двохвилинний спринт на 158 м. І така ж група добровольців вживали молочний шоколад. Через деякий час, відстань велозабігу збільшилася і при цьому добровольці мали хороші показники самопочуття. Також, дослідження показало, що вживання 100 г молочного шоколаду знижує ймовірність смерті від серцевих захворювань на 25 відсотків.

Популярні новини зараз

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще

Ці висновки лікарів не можна застосувати до кожного чоловіка, так як існує індивідуальна особливість кожного організму. Але навіть такі результати не можуть не радувати. Тому, чоловіки можете спокійно їсти молочний шоколад, хоча б у невеликих кількостях, щоб ваше настрій був на висоті. При цьому, шоколад сприятливо впливає на чоловіче лібідо.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, щоб не нашкодити своєму здоров'ю і забезпечити продовження роду, чоловікам, які виконують важкі фізичні навантаження необхідно переглянути свої вправи.