В Україні спостерігається протягом декількох років сплеск патріотизму, про що свідчать соціологічні опитування. Такими себе називають 83% населення країни.

Не змогли дати відповідь на це питання 7% українців, а 10% не відносять себе до цієї категорії. Результати недавнього соціологічного опитування практично не змінилися. Вони зберігаються в таких рамках з 2017 року.

Опитування провели по всім областям України і рівень патріотизму серед населення практично однаковий. У західних регіонах до цієї категорії людей віднесли 88% населення, в центральних і східних - 84% і 83% відповідно.

Найменшим рівень патріотизму виявився на півдні України. У цьому регіоні патріотами себе вважають лише 77% людей. Цікаво те, що час в південних областях 18% опитаних заявили, що не можуть говорити про себе, як про патріотів своєї країни. На сході цей показник був на рівні 11%, в центрі - 8%, а на заході - лише 5%.

Популярні новини зараз

Синютка може відібрати мерське крісло у Садового - останні дані екзитполу

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

У Львові повінчалися ветеран АТО і відома волонтерка: наречена в червоному, наречений - на візку

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Показати ще

Соціологи помітили й  іншу особливість. Патріотів серед старшого покоління виявилося більше, ніж серед молоді.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі розповіли життєву історію про сина Героя України, батька якого вбили проросійські найманці.

СохранитьСохранить