Кілери три місяці готувалися до вбивства колишнього російського депутата Дениса Вороненкова. Причому прямо під носом у силовиків.

Про це йдеться у журналістському розслідування телеканалу "СТБ".

За словами репортерів, наймані вбивці поводилися дуже дивно – винайняли квартиру в самому центрі Києва та ще й із відео спостереженням.

Мало того, Ярослав Левенець, якого тепер називають головним організатором вбивства, уклав офіційний договір про оренду на своє справжнє ім'я.

Журналісти дізналися, що за 10 днів до замаху на київському вокзалі у камері схову Левенця правоохоронці виявили револьвер, пістолет без номерів і пристрій для безшумної стрільби.

Популярні новини зараз

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"

Львів'ян можуть зачинити вдома до березня: "Ситуація погіршується"

Ані Лорак зробила це і купається в променях щастя, Каменських не стримала слів: "Страждаємо..."

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

Чоловіка затримали і доставили у райвідділок. Однак той швидко викрутився – розповів, що зброю зберігав нібито для самооборони.

Левенця відпустили, навіть не перевіривши, що у цей час він мав би бути на Дніпропетровщині під домашнім арештом за минулі економічні злочини.

Та й і це ще не все. У день вбивства Вороненкова до правоохоронних органів надійшло орієнтування на ймовірних спільників кілера, проте на це також ніхто не звернув уваги.

Того ж самого дня Левенець і сам прийшов до поліції у справі щодо вилучення у нього зброї, проте його так і не затримали.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, що Вороненков написав у повідомленні за хвилини до розстрілу.

СохранитьСохранить