Переговори лідерів двох країн Дональда Трампа і Петра Порошенка дозволять розширити співпрацю між США і Україною в енергетичній та військовій сферах.

Про це повідомив директор департаменту міжнародних відносин фонду "Майдан закордонний справ" Олександр Хара в ефірі "Обозреватель.LIVE". Переговори між Києвом і Вашингтоном дозволять поглибити співпрацю в ядерній енергетиці.

Він зазначив, що на даний момент Україна на 98% залежить в цій сфері від російських ресурсів. Це, за його словами, є неприйнятним, враховуючи, що РФ зараз є агресором і в найближчому майбутньому навряд чи змінить свій зовнішній курс.

Експерт підкреслив, що Україна домовилася про закупівлю та постачання американського вугілля. Це ще більше допоможе позбутися енергетичної залежності.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Показати ще

Керівник фонду зазначив, що з питанням про летальну зброю поки ситуація не прояснилася і розв'язку можна буде побачити в найближчій перспективі.

"Можливо, вдасться отримати зброю як у вигляді допомоги, так і щось купити. Також всім відомі Javelin, які нам потрібні, щоб відбити атаки РФ на Донбасі. З огляду на, що танків у них більше, ніж у Бундесверу. Це все ми побачимо в найближчому майбутньому".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Кремлі відреагували на інформацію про можливі поставки американської летальної зброї Україні.