У рівненських копів з'явилася оригінальна традиція – передавати "поліцейський" щит, схрещені мечі та бунчук кращим патрульним місяця.

Дотримуватися цієї традиції почали зовсім недавно, 19 квітня, коли відзначали першу річницю патрульної поліції Рівного, розповів голова Нацполіції Сергій Князєв.

За його словами, саме в той день, кращій роті, екіпажу і патрульному вперше вручили символічні щит, шаблі й бунчук.

Він нагадав, що в часи розквіту Запорізької Січі бунчук передавався найкращому козакові, воїну. Дві схрещені шаблі в сучасній інтерпретації – це якісна і віддана служба двох поліцейських екіпажу, а щит – це справжня міць і сила всієї роти.

Найкращим патрульним минулого місяця став 30-річний Ігор Бас, який взимку врятував життя людині, яка потрапила в аварію. У день передачі бунчука, 19 травня, у нього був день народження і цього ж дня він став батьком.

Популярні новини зараз

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Козацькі атрибути також отримали: екіпаж з лейтенантів поліції Андрія Мирончука та Сергія Оніщука – їм вручили мечі, а другу роту управління патрульної поліції Рівного відзначили символічним щитом. Вже у понеділок, 19 червня, вони передадуть естафету колегам.

Як повідомляв портал "Знай.ua", громадським організаціям і підприємствам, в назві яких є слово "поліція", необхідно перейменуватися.